• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Мої учні - моя гордість

Моя гордість


Переможці олімпіад та конкурсів
з математики(з 2010-11н.р.)
та інформатики(з 2013-14 н.р.)

/Files/images/malyunki/роботи моїх учнів онищак.png

Чабанюк Світлана - ІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з математики.9 кл.
Вчитель - Онищак В.С.

2012-2013н.р.

Пашевська Наталка - ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з математики.7 кл.
Вчитель - Онищак В.С.

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/E9_-K-DKuTI.jpgПашевська Наталія

Матяж Микола, Михалко Галина,Качмар Владислав, Онищак Альбіна - учні 8 класу отримали дипломи Лауреатів у Всеураїнській олімпіаді з математики "Олімпус"

Матяж Микола, Михалко Марина,Качмар Владислав-учні 8 класу отримали відмінний результат у Всеукраїнському конкурсі "Кенгуру", Онищак Альбіна(8 кл) - добрий результат.

2013-2014н.р.

Підбережник Владислав - ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з математики.8кл.Вчитель - Онищак В.С.

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/IPJUosK90I4.jpgПідбережник Владислав

Сімонова Тетяна(5 кл) та Коваленко Яна(5 кл) - відмінні результати у Всеукраїнському конкурсі "Кенгуру"

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/P2281081.JPGКоваленко Яна

Вербельчук Анастасія(5 кл) - добрий результат у Всеукраїнському конкурсі "Кенгуру"

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/P2281086.JPGВербельчук Анастасія

2014-2015н.р.

Онищак Альбіна (10 клас) - ІІ місце в районному конкурсі "Доманівщина очима дітей" з відео-роботою "Перлина степу"/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/image.jpg

Участь у всеукраїнській олімпіаді з математики "Олімпус"


/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/Scan.jpg

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/Scan60005.jpg


/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/Scan50006.jpg

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/Scan40006.jpg

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/Scan7.jpg

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/Кременецька А.jpg

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/Жовнір Анна.jpg

2015-2016 н.р.

/Files/images/mo_uchn-moya_gordst/8.JPG

  • Підбережник Владислав - ІІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (10 клас)

  • Підбережник Владислав - ІІІ місце у районному турі обласного конкурсу "Анімаційних фільмів" у номінації "Краща 3D-анімація"(10 клас 16.04.2016)

Кiлькiсть переглядiв: 535

Коментарi

  • Альбіна

    2015-11-19 16:06:39

    Вікторія Семенівна!!! Треба було взяти ту другу фотку, я там краще вийшла)))...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.